ÖVRIGT / Leksaker / Leksakshäst 10827262
nr 1082 7262
Leksakshäst
längd: 31 cm, höjd: 31 cm, modell äldre
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 januari 2017
kl 20:15:22
100 kr
150 kr