Ã–VRIGT / Leksaker / Leksakshäst 10827262

nr 1082 7262

Leksakshäst

längd: 31 cm, höjd: 31 cm, modell äldre

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 9 januari 2017
kl 20:15:22