KONST / Oljemålningar / Thanka 9223449
nr 922 3449
Thanka
motivet: 44 x 35, höjd: 66
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 november 2014
kl 19:37:48
3/11 18:25:17