FURNITURE / Tables / Table set 9658586
nr 965 8586
TABLE SET
3 pcs, mahogany, height: 50-56,
3 delar, Mahogny, höjd: 50-56
Condition: slitage, skador
400
SEK 200
Monday June 1 2015
at 20:45:32
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)