FURNITURE / Chairs and Stools / Swivel chairs 7797662
nr 779 7662
SWIVEL CHAIRS
one pair, 1960s, damages.
1 par, 60-tal
Condition: skador
600
SEK 100
Monday September 24 2012
at 18:17:37
24/9 10:56:00