MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Taburetter 6412337
nr 641 2337
Taburetter
3 st, Signerade H Arnbom, Sundborn, 1930-tal, (Hans Arnbom, möbelsnickare för Carl Larsson)
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 24 maj 2010
kl 17:59:58
1.500 kr
2.500 kr
1.700 kr
2.000 kr
2.500 kr