KONST / Litografier / Serigrafi 12555031

nr 1255 5031

Serigrafi

Amedeo Modigliani. Modell. Signerad i tryckplåt, 57x37 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 maj 2019
kl 19:24:01

18/5 10:17:58 1      Vinnande bud
20/5 19:22:43 1      justering av budtak