MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 12868496
nr 1286 8496
Sekretär
sengustaviansk stil, 1800-tal, kompletterade ben. Bredd: 97. Djup: 42 cm, höjd: 119 cm
Kondition: låda saknas slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:02:29
4/11 17:44:57
4/11 19:06:13