KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Fotografi 14204149

nr 1420 4149

Fotografi

Gunnar Forssell, efter Zorn, Midsommardans, stämpelsignerad. Bildmått: 28x20, yttermått inklusive ram: 38x32 cm

Utrop:

300 kr

måndag 27 september 2021
kl 18:40:01