MÖBLER / Bord / Piedestal 7674005
nr 767 4005
Piedestal
Trä, tidigt 1900-tal, höjd: 99
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
550 kr
måndag 16 juli 2012
kl 17:14:28
100 kr
200 kr
500 kr
350 kr