GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Orientaliskt porslin 12088356
nr 1208 8356
Orientaliskt porslin
diverse, 16 delar, 14 st. Med skador och lagningar. Längd: ca 12-32cm, djup: ca 12-32cm, höjd: ca 2-8cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 18:12:19
1/10 11:46:06