KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13835369
*
nr 1383 5369
Oljemålningar
Oidentifierad konstnär. 2 st, Bali, ej signerade, duk på pannå, yttermått inklusive ram: 56x34 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 mars 2021
kl 20:43:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/3 11:56:06
1
600 kr
7/3 19:31:55
2
Vinnande bud
8/3 20:36:44
3
800 kr
8/3 20:36:48
2
900 kr (Budbetjänt)
8/3 20:38:12
3
1.000 kr
8/3 20:38:12
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bali duk på pannå ej signerade oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
*
Oljemålningar
Läs om budbetjänten
nr 1383 5369
Oljemålningar
Oidentifierad konstnär. 2 st, Bali, ej signerade, duk på pannå, yttermått inklusive ram: 56x34 cm
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 mars 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 7/3 11:56:06 | 1 | 600 kr |
| 7/3 19:31:55 | 2 | Vinnande bud |
| 8/3 20:36:44 | 3 | 800 kr |
| 8/3 20:36:48 | 2 | 900 kr (Budbetjänt) |
| 8/3 20:38:12 | 3 | 1.000 kr |
| 8/3 20:38:12 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bali duk på pannå ej signerade oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12



