KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12948122
nr 1294 8122
Oljemålningar
2 st. P René, kompositioner. Signerade. Olja på pannå, 30x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:50:11
150 kr
250 kr