KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12088066

nr 1208 8066

Oljemålningar

9 st. Johan Malm, Stockholmsmotiv, signerade. Olja på pannå, 10x10 -16x27

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 1 oktober 2018
kl 20:40:12