KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997079
nr 1499 7079
Walter Praski, "Hamnarbetare". Signerad, daterad -56. Olja på duk på pannå, 57x68 cm, yttermått inklusive ram: 70x80 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 20:44:51
31/10 16:34:35