KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16374114

nr 1637 4114

Vicente Martin

(1911-1998), Uruguay

Oljemålning, Vicente Martin (1911-1998), Uruguay, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 58x54 cm, yttermått inklusive ram: 80x75 cm

Vicente Martin, uruguayansk konstnär född 1911, död 1998.

Utrop:

500 kr

måndag 26 augusti 2024
kl 18:40:43

Vicente Martin

Läs mer om Vicente Martin