KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7165305
nr 716 5305
osignerad, 1800-tal, tiggare, 18x22, (färgbortfall)
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 26 september 2011
kl 18:50:51
500 kr
500 kr
650 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr