KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592210
nr 1359 2210
Oidentifierad konstnär. Vintermotiv. Signerad C B Larsson. Olja på duk, 58x94 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:27:14
7/11 15:22:36
7/11 15:32:01