KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12767490

nr 1276 7490

Oidentifierad konstnär. Västerås, Signerad, daterad G Olsson, 1930. Olja på duk, 50x72 cm

Utrop:

500 kr

måndag 23 september 2019
kl 20:03:50