KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099022
nr 1409 9022
Oljemålning, Oidentifierad konstnär. Sverige. Signerad, landskap. Olja på pannå, 26x34, yttermått inklusive ram: 40x49cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:04:05
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr