KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257565
*
nr 1425 7565
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad SH Claesson -28. Olja på duk, 51x76 cm, yttermått inklusive ram: 60x86 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 oktober 2021
kl 18:04:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/10 15:49:32
1
100 kr
18/10 17:01:13
2
500 kr
18/10 17:55:38
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
*
Oljemålning
nr 1425 7565
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad SH Claesson -28. Olja på duk, 51x76 cm, yttermått inklusive ram: 60x86 cm
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 oktober 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 17/10 15:49:32 | 1 | 100 kr |
| 18/10 17:01:13 | 2 | 500 kr |
| 18/10 17:55:38 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42



