KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409265

nr 1440 9265

Oidentifierad konstnär. Signerad Z Cygan, Slädfärd. Olja på duk, 49x59, yttermått inklusive ram: 65x75 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 20 december 2021
kl 20:29:26