KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14718287

nr 1471 8287

Oidentifierad konstnär. Signerad Campbell-M, -61, komposition, oramad. Olja på duk, 61x76 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 30 maj 2022
kl 19:29:05