KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15978051

nr 1597 8051

Oidentifierad konstnär. Signerad A Antonini, 1968, Fiskmånglerska. Olja på duk, 70x50 cm, yttermått inklusive ram: 82x62 cm

Utrop:

600 kr

måndag 12 februari 2024
kl 18:11:52