KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204251
nr 1420 4251
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stilleben. Olja på duk, 29x38, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:38:12
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)