KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803089
nr 1380 3089
Oidentifierad konstnär. Signerad, Fåraherde. Olja på duk, 21x26, yttermått inklusive ram: 32x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:38:24
500 kr
700 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr