KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16273076
nr 1627 3076
Oidentifierad konstnär. Signerad, Restauranginteriör, 1900-talets andra hälft. Olja på duk, 58x78 cm, yttermått inklusive ram: 75x95 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:31:21
700 kr
800 kr