KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16516031
nr 1651 6031
Oidentifierad konstnär. Signerad, liggande modell. Olja på pannå, 27x40 cm, yttermått inklusive ram: 40x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 oktober 2024
kl 19:34:32
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
6
1.000 kr
6