KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12634229

nr 1263 4229

Oidentifierad konstnär. Signerad, Kvinna vid spegeln. Olja på duk, 38x28 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 juli 2019
kl 20:53:14

19/6 13:52:24 1      Vinnande bud