KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16697202

nr 1669 7202

Oidentifierad konstnär. Signerad, åkerlandskap. Olja på duk, 34x46 cm, yttermått inklusive ram: 46x55 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 december 2024
kl 19:13:57

16/12 19:04:01 1      Vinnande bud