KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204048
nr 1420 4048
Oidentifierad konstnär, Ryssland. Signerad a tergo. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 104x108 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:15:04
700 kr
800 kr
1.000 kr