KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14203421
nr 1420 3421
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, flicka. Olja på duk, 29x24, yttermått inklusive ram: 39x34 cm
Kondition: lagad
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:46:40
27/9 18:22:16