KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17088195
nr 1708 8195
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Interiör från Tandåsgatan i Göteborg 1953. Olja på duk. 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 70x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 juni 2025
kl 20:57:03
100 kr
150 kr
250 kr