KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861191
nr 1286 1191
Oidentifierad konstnär. Getter. Ej signerad. Olja på duk, 41x33 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 november 2019
kl 18:02:16
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)