KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8615066
nr 861 5066
1600-/1700-tal, Religiöst motiv, pannå, 46x55
Kondition: slitage
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 25 november 2013
kl 18:29:49
23/11 13:14:56
3.000 kr
25/11 08:52:09