KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13693078

nr 1369 3078

Signerad, landskap. Olja på duk, 65x54cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 december 2020
kl 20:48:49

21/12 13:07:54 1      Vinnande bud