KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10289454
nr 1028 9454
signerad, Hus, 46x65
Kondition: skador
Utrop:
300 kr
måndag 28 mars 2016
kl 19:52:31
Lis Husberg (f. 1920)