KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5943038
nr 594 3038
Sign Holmqvist, Sydländskt landskap, -43, 53 x 132
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 augusti 2009
kl 17:25:45
200 kr
400 kr