KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204540
nr 1420 4540
marin, Signerad N Doren. Olja på duk, 60x90, yttermått inklusive ram: 69x100 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:24:28
200 kr