KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8604277
nr 860 4277
Religiöst motiv, 1800-tal, 64x48 (oramad)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 18 november 2013
kl 20:35:55
450 kr
800 kr
600 kr
1.100 kr
1.300 kr