KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12779216
nr 1277 9216
Ratonyi, Hus i landskap, signerad. Olja på duk, 79x62 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:30:05
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr