KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658199

nr 1365 8199

Per Adalbert von Rosen

(f. 1953), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 67x75 cm

Per Adalbert von Rosen, född 1953 i Stockholm, svensk målare och grafiker.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 7 december 2020
kl 20:26:22

Per Adalbert von Rosen

Läs mer om Per Adalbert von Rosen