KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10562480

nr 1056 2480

Pelle Nilsson, Fryksdalen, signerad, olja på pannå, 30x47

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 september 2016
kl 19:44:10

17/9 12:58:18 1      Vinnande bud