KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12947001
nr 1294 7001
Pelle Ã…berg
(1909-1964), Sverige
Oljemålning, Banjospelare. Signerad. Olja på pannå, 40x32 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:49:51
2/12 19:41:51
Pelle Ã…berg
Läs mer om Pelle Ã…berg