KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235163
nr 1423 5163
2 st, Willy Severin Karlsson. Signerade. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 54x63cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:55:54
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)