KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8783012
nr 878 3012
Otto Heinrich Engel
(1866-1949)
Oljemålning, Otto Heinrich Engel (1866-1949), Pojkstudie, Signerad Otto H Engel, duk 82x64
Kondition: Färgbortfall,Lagning
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.800 kr
måndag 24 februari 2014
kl 18:11:58
4.600 kr
4.200 kr
4.600 kr
5.200 kr
5.000 kr
5.600 kr
- Klassiska
24 feb
Klassiska
Läs mer om Klassiska