KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5042130

nr 504 2130

osignerad, c:a 1900, Engelskt landskap, 62x92, spricka + lagningar

Utrop:

300 kr

Såld:

650 kr

måndag 21 januari 2008
kl 17:15:49