KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5042130
nr 504 2130
osignerad, c:a 1900, Engelskt landskap, 62x92, spricka + lagningar
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 21 januari 2008
kl 17:15:49
500 kr
500 kr
600 kr