KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658481
nr 1365 8481
Olle Wilner
(1915-1997), Sverige
Oljemålning, Signerad, landskap. Olja på pannå, 49x66cm
Olle Wilner, svensk målare född 1915, död 1997.
måndag 7 december 2020
kl 18:50:23