KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16512025
nr 1651 2025
Nils Relander
(f. 1902), Finland
Oljemålning, Gård i vinter. Signerad. Olja på pannå, 34x46 cm, yttermått inklusive ram: 38x51 cm
Nils Relander, finländsk bildkonstnär född 1902.
Utrop:
500 kr
måndag 21 oktober 2024
kl 18:53:27