KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997467

nr 1499 7467

Michal Tyszkiewicz. Landskap med slott. Signerad. Olja på duk, 22x26 cm, yttermått inklusive ram: 28x33 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 31 oktober 2022
kl 18:12:19

31/10 12:33:25 1      Vinnande bud