KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17223370
nr 1722 3370
M Norén. Signerad blomsterstilleben. Olja på duk, 38x44 cm, yttermått inklusive ram: 42x47
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 8 september 2025
kl 20:30:35
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr